BLOG

AKTUALNOŚCI

CM UPDATE 04.2016

Pojawił się nowy pakiet aktualizacyjny do Championship Managera 01/02 - OCTOBER 2016 UPDATE CM 01/02. Obejmuje on najnowsze transfery z zimowego okienka. Już dostępny do pobrania z naszej strony.

Najlepsze taktyki dla tych, którzy chcą szybko osiągnąć sukces.

Zaczynamy przygodę z CM

Do wszystkich Maniaków Championship Managera 01/02!

Witajcie na portalu poświęconemu CMowi. Nasz blogo-portal powstał, aby podzielić się z Wami wiedzą na temat tej jakże wspaniałej gry. Znajdziecie tutaj aktualne pliki z aktualizacjami, trochę sprawdzonych taktyk, listy talentów, trenerów, podpowiedzi oraz rozwiązania niektórych problemów, z którymi przyszło zmierzyć się mi jak i moim znajomym. Jeśli nie znajdziecie odpowiedzi na pytania, które suną Wam się na język co do gry to piszcie do nas, a my postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć! Nasz zespół to DWÓJKA zapalonych graczy, którzy są już trochę po 30. ale przynajmniej raz na miesiąc siadają do komputerów połączonych w sieć i odpalają ulubioną grę. Samą wersję CM 01/02 wielbimy od jej publikacji. Nasza przygoda z serią Championship Manager rozpoczęła się jednak dużo wcześniej. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nas czegoś więcej ... zapraszamy do zaglądania na naszą stronę. Zgłębiajcie tajemnice Championship Mahagera razem z nami. Zapraszamy!

Bogumił

Trenerzy w wersji CM 01/02 TYLKO z SI Games Official Patch v 3.9.68

Ustawienia: Database – Maximum

Ligi: Wszystkie – selected

Giorgos Pomaski – unemployed

 

 

Alberto Malesani – unemployed

 

 

Sylvain Lancour – Zurich - coach

 

 

Ivano Bordon – Juventus – coach

 

 

Kosmos Stratos – Olympiakos – coach

 

 

Emerson Leao – unemployed

 

KONTAKT

PISZCIE DO NAS

maniacy@championshipmanager0102.pl

NAJELPSI W CHAMPIONSHIP MANAGER 01/02

Prezentujemy najlepsze taktyki, jakie kiedykolwiek pojawiły się do Championship Manager 01/02. Większość została przez nas sprawdzona - bez wątpienia ułatwiają drogę do sukcesu.

TAKTYKI

To chyba jedna z najbardziej poszukiwanych list wśród CManiaków. Prezentujemy listę zawodników, którzy na pewno nie zawiodą. Zestawienie podzielone ze względu na wersję z gry z Update oraz bez.

TALENTY

Ci ludzie odgrywają kluczową rolę w rozwoju naszych talentów. Nie zaniedbaj swojej kadry szkoleniowej. Sprawdź kogo musisz mieć w swoim sztabie, aby Twoje gwiazdy rozbłysły. Bogate zestawienie.

TRENERZY

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zobacz szczegóły