BLOG

AKTUALNOŚCI

CM UPDATE 04.2016

Pojawił się nowy pakiet aktualizacyjny do Championship Managera 01/02 - OCTOBER 2016 UPDATE CM 01/02. Obejmuje on najnowsze transfery z zimowego okienka. Już dostępny do pobrania z naszej strony.

KONTAKT

PISZCIE DO NAS

maniacy@championshipmanager0102.pl

NAJELPSI W CHAMPIONSHIP MANAGER 01/02

Prezentujemy najlepsze taktyki, jakie kiedykolwiek pojawiły się do Championship Manager 01/02. Większość została przez nas sprawdzona - bez wątpienia ułatwiają drogę do sukcesu.

TAKTYKI

To chyba jedna z najbardziej poszukiwanych list wśród CManiaków. Prezentujemy listę zawodników, którzy na pewno nie zawiodą. Zestawienie podzielone ze względu na wersję z gry z Update oraz bez.

TALENTY

Ci ludzie odgrywają kluczową rolę w rozwoju naszych talentów. Nie zaniedbaj swojej kadry szkoleniowej. Sprawdź kogo musisz mieć w swoim sztabie, aby Twoje gwiazdy rozbłysły. Bogate zestawienie.

TRENERZY

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zobacz szczegóły