W dziale TAKTYKI wstawiliśmy 6 nowych i ciekawych taktyk. Razem jest już 20 taktyk do pobrania. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie każdą testowaliśmy, tym bardziej zachęcamy do testowania i dzielenia się wrażeniami.

Na weszlo.com był ostatnio wywiad z gwiazdą CM 01/02 - Marcinem Harasimowczem.

Grając w cm-a każdy z nas znalazł jakąś perełkę, która została gwiazdą światowego formatu. Talenty w rzeczywistym świecie zwykle nie robiły już takiej kariery. 2 lata temu weszło napisało artykuł na ten temat.

 

Po tylu sezonach, w których przegrane zdarzają się rzadko, celem zawsze może być ulepszenie składu. Po zeszłosezonowej rewolucji w składzie, w tym sezonie nie było aż takiej potrzeby ale jedną ciekawą zmianę dokonałem.

 

MUZYKA DO CM 0102

Odkąd z Bogusiem gramy wspólnie w CMa (2000 rok) najpierw na jednym kompie (były stacjonarne i nie było jak przenieść a online się jeszcze nie dało) a potem przez kabel na dwóch lapkach, zawsze coś w tle pogrywało. W związku z tym postanowiłem upublicznić top 10 piosenek, które potrafiły i potrafią jeszcze bardzo często w tle pobrzmiewać.

Przed sezonem nastąpiła mała rewolucja, odeszło aż 6 zawodników. W styczniu nasz zespół opuściło jeszcze 2 zawodników. W zamian kupiłem 6 zawodników i doszło 2 z rezerw.

 

10 zasad, które stosuję grając w CMa:

Olszewski odszedł, odpowiedzialność za strzelanie bramek w tym sezonie leżała na barkach Kerra i Geddesa, którzy spełnili swoje zadanie, strzelając łącznie 93 bramki.

 

Grając tyle lat w tę grę tylko o paru zawodnikach mogę powiedzieć, że są legendarni. Takim zawodnikiem jest bez wątpienia Dan Coleman.

 

Wiadomo było od początku, że to ostatni sezon Artura w naszej drużynie. Kończy 36 lat i już w rezerwach przygotowuje się następca.

Przeglądając Manager Stats przypomniałem sobie, że (jakieś 100 lat wcześniej) prowadziłem reprezentację Polski. Tylko przez 5 lat i bez większych sukcesów ale jednak.

Sezon przebiegł po mojej myśli, co oznacza, że wygrałem wszystko. Charity Shield, Intercontinental Cup, Super Cup, League Cup, Fa Cup, Champions Cup i oczywiście najważniejsze Premier Division.

Ile sezonów można grać w CMa? Nie wiem, ale co najmniej 126 sezonów.

KONTAKT

PISZCIE DO NAS

maniacy@championshipmanager0102.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zobacz szczegóły