TALENTY

Talenty w wersji CM 01/02 TYLKO z SI Games Official Patch v 3.9.68 (więc nie będzie To Madeira)

Ustawienia: Database – Maximum

Ligi: Wszystkie – selected

Poniżej prezentujemy listę zawodników - mniej lub bardziej znanych - które mają wielką szansę stać się gwiazdami Twojego klubu. Wszyscy wymienieni zawodnicy dostępni są w grze po wykonaniu aktualizacji z października 2015 roku, czyli z początku sezonu 2015/2016.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że niektórzy z zawodników mogą różnić się statystykami w zależności od wczytania gry, wyboru lig itp. Proponujemy jednak przejrzeć wszystkie nazwiska. Być może akurat w Waszym przypadku będą to prawdziwe diamenty.

1. Breel Embolo (SC) - Basel
Ttrzeba się bardzo spieszyć z pozyskaniem tego zawodnika, ponieważ topowe kluby szybko zabierają się za transfer tej wschodzącej gwiazdy. Wart naprawdę dużych pieniędzy.

2. Sergi Darder (MC) - Lyon
Wspaniały środkowy rozgrywający. Jedyna statystyka, która u niego kuleje to CROSSING. Wysoki współczynnik WORK RATE oraz DETERMINATION sprawia, że rozwój postępuje bardzo szybko.

KONTAKT

PISZCIE DO NAS

maniacy@championshipmanager0102.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zobacz szczegóły